Цилиндар на Главата&2xPiston&Заптивка Set&4xPiston Прстен За 66/80cc Моторните Велосипед

Цилиндар на Главата&2xPiston&Заптивка Set&4xPiston Прстен За 66/80cc Моторните Велосипед

DEN 950.40
 

Тековен
Количина на стоки

Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како На Сликата
Тежина:За 446g
За 66cc 80cc 2 Удар Мотор Моторните Велосипед
Пакетот Вклучува : 1x Cylinder Глава
2x Piston
4x Piston Прстен
1x Pin
1x Gasket Сет
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
BD4489

Други карактеристики

Тип На Објект:
Пистонс & Прстени
Бренд Име:
Pouvoir
Име На Модел:
За 66cc 80cc 2 Удар Мотор Моторните Велосипед
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
446g
Материјал Тип:
легура Пластични Собранието производи
Специјални Функции:
Мотори делови

Најдобри понуди