Нови 500W +/-70V Високо-моќ ПСУ Аудио Засилувач Префрлување Напојување Одбор Засилувач

Нови 500W +/-70V Високо-моќ ПСУ Аудио Засилувач Префрлување Напојување Одбор Засилувач

DEN 1368.00
DEN 1439.52
 

Тековен
Количина на стоки

Опис на производот : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Сите висока фреквенција ниска отпорност electrolytic кондензатори спецификации, ниска бран. Моментален излезна струја може да достигне 5-10 пати нормална струја, многу погодна за високо-енергетски засилувач. Трансформатори 0.1 mm * 100 мулти-влакно кислород-бесплатни емајлирани жица, топлина е многу ниска, ефикасност е повеќе од 90%. влезен напон : AC100-120 V/200-240 V Излезна Моќност : 500 VA излезниот напон :+/- 70 VDC (имаме следниве неколку видови за да изберете)
излезен напон (ние се уште имаат следниве видови за да изберете)
+/- 30 VDC, +/- 35 VDC +/- 37 VDC, +/- 40 VDC, +/- 45 VDC, +- 50 V DC +/- 55 VDC, +/- 60 VDC, +/- 70v DC Димензии : 100 * 133 * 50mm Сите помошни напон : +/- 15 V, 1 A (заеднички GND со главниот напон) + 12 V, 0.5 A (посебна заштитно јаже); Пакет се вклучуваат : 1 x 500 W +/- 70 VDC Засилувач AMP Префрлување Напојување Одбор

Други карактеристики

Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Најдобри понуди