BDTHOOO 10pcs 120cm Замена Метал Чанта Синџир на Рамо, Рака за DIY Направени Торба Справи со Тока Затворач Торба Хардверски Додатоци

BDTHOOO 10pcs 120cm Замена Метал Чанта Синџир на Рамо, Рака за DIY Направени Торба Справи со Тока Затворач

DEN 1090.00
DEN 1147.20
 

Тековен
Количина на стоки

бидејќи на временската разлика ,можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш.Доверба во нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас.ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. Се враќа & Наплата Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. Кога ќе добиете предмети ќе нареди ,во рок од 24 часа , ве молиме проверете го тоа внимателно .Ако не сте задоволни со нив,само нас контакт и да ги споделите со нас.Ако сте задоволни со нашите производи или услуги,ве молиме да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. ) Тежина : 120cm тежина 97g, 60cm тежина 52g Пакет вклучуваат : 10pcs/многу синџир Забелешка : Поради светлината на екранот , вистинската боја можеби малку различен од сликата.BDTHOOO 10pcs 120cm 8мм Замена Метал Чанта Синџир на Рамо, Рака за DIY Направени Торба Справи со Тока Затворач Кеси Хардверски Додатоци Материјал : Метал процес на преработка : позлата Боја : Црна, Сребрена, Lightgold,Бакар. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .Ви благодариме. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки нормално во 15-35 работни дена (Различни земји може да бидат различни Пристигнување време) Ако ви треба објектот итно ,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака .Ве молиме не остави негативни повратни информации.Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. Ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас, ние ја поддржуваме трговија на Големо премногу . Се применуваат за : Чанти/торби/чанта/паричникот одлуки и така натаму. Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас, ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања .Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време ,ве молиме контактирајте со нас без двоумење . Повратни информации & По продажба на услуги 1. На тока должина : 4cm, најширока 13mm, дебелина 4mm, максималната ширина на 5.
ВНИМАНИЕ ве МОЛАМ КАКО ДА се КУПАТ Превозот услови : 1.

Други карактеристики

боја:
120cm Lightgold, 120cm Сребро, 120cm Црна, 120cm Бакар, 60cm Lightgold, 60cm Сребро, 60см Црна, 60cm Бакар
Тип:
синџир
Бренд Име:
BDTHOOO
Број На Модел На:
BDT010-120cm
Тежина:
52g/97g
Материјал:
Метал
боја:
Црна, Сребрена , Светлина злато,Бронза
Функција:
Рамо Кеси Тока се Справи со DIY Рака
Објектот:
Чанта Синџир Ремени

Најдобри понуди