Eightwood BNC завртка за миење nut+заптивка за BNC TNC џек конектор

Eightwood BNC завртка за миење nut+заптивка за BNC TNC џек конектор

DEN 632.00
DEN 928.80
 

Тековен
Количина на стоки


BNC завртка за миење nut+заптивка за BNC TNC џек конектор
Тип : BNC завртка за миење
Suite за : BNC TNC џек конектор
Пакет содржина : 100pcs нут
100pcs заптивка

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
Eightwood
Од Моќ:
-
Име На Модел:
B01BH-LMDP
Објектот Тежина:
228g
Материјал Тип:
-
Објектот Големина:
-
Специјални Функции:
-

Најдобри понуди