Фабриката Око Иглички 20mm Розово Злато&Сребрена&Злато&Антички Бронза&Бакар Око Главата Иглички Наоди DIY Накит Изработка на Накит Додатоци

Фабриката Око Иглички 20mm Розово Злато&Сребрена&Злато&Антички Бронза&Бакар Око Главата Иглички Наоди DIY Накит

DEN 36.00
DEN 43.20
 

Тековен
Количина на стоки


Фабриката Око Иглички 20mm Розово Злато&Сребрена&Злато&Антички Бронза&Бакар Око Главата Иглички Наоди DIY Накит Изработка на Накит Додатоци

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
18g
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Aogue
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
LS1705040
Тип На Објект:
Накит Наоди Скок Прстени Еден Циклуси
Метали Тип:
Злато,Злато се Зголеми,сребрена,бела К,Пиштол Црна,Антички Бронза,Бакар
Големина:
20mm
Објектот Боја:
Злато,Злато се Зголеми,сребрена,бела К,Пиштол Црна,Антички Бронза,Бакар
Количина:
80pcs
Парична казна или Моден:
Моден
Ues За:
Око Главата Иглички DIY Ѓердан Хривнија Накит Наоди
Објектот Форма:
Око Главата Иглички
Подготви :
Во рок од 2 дена
Е Прилагодена:
Yes

Најдобри понуди