60Sets Стоматолошки впечаток Лента со силиконска Лента База гума протеза база фах Гипс Модел на База на Поранешниот Калапи Фах SL513

60Sets Стоматолошки впечаток Лента со силиконска Лента База гума протеза база фах Гипс Модел на База на Поранешниот

DEN 9940.00
DEN 10463.52
 

Тековен
Количина на стоки


6,ве Молиме проверете пакетот е се во РЕД, пред да го потпише тоа,ако не,не го потпише !!
Ви благодариме за вашето разбирање
.
За било какви прашања од ourbuyers ќе се одговори во рок од 12hours.
Австралија : 15-25 дена;
Други Европски земји : 15-25 дена.
5,Испрати преку UPS,TNT,DHL,FEDEX ,тоа може да има данок,ќе треба да се плати,или не можеме да ви дадат поврат,ќе изгуби производи и пари. Ако ви треба ни да се прогласи за оригинална вредност, ве молиме да ни остават порака кога ќе
место цел.Во меѓувреме, снабдување со fullline на стоматолошка опрема и материјали од Кинеската фабрика директно.
Ако ви требаат и некои други предмети,и не може да ги најдете во нашата продавница, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви испратиме детали.
S ilicone гума протеза база (Силиконска Лента База)
Овој производ е погоден за која било големина на протези , протеза одржуваат чисти, санитарен и слободни од загадување !
Чувајте ги на коцки clsan санитарен и свежа;
Специјално дизајнирани за различни големина одговара на различни коцки .
Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба.s o ние треба вашата
разбирање за време на испорака,
САД,Канада : 7-15 дена. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Велика БРИТАНИЈА : 10-25 дена. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа трае по должината на времето за испорака.
Ние може да ви понуди ОЕМ или ODM се печати вашето лого на производи врз основа на најголемиот дел цел количество.
60 групи
Aliexpress.
Адреса со"П О Кутија" не accepatble.
Јужна Америка : 20-50 дена, или evern повеќе денови за некои земји
Сепак, ако сакате повеќе брза испорака можете да платите на објекти со EMS, UPS-от/ФЕДЕКС и JILLION Курир. По добивме ние ќе ви испратиме нова единица или целосна наплата
плаќање сте платиле. И купувачот ќе ги покрие превозот цена назад до нас.
Пакетот ќе бидат означени како подарок или примерок за лична употреба со мала вредност, s o you don't треба да се грижите
за сопствени или даночни прашања.
Пред да го купите овој производ,ве молиме прочитајте го првиот :
1,тој ќе има следење на информации во рок од 3-7 дена
2,Можете да побарате од нас да се прошири испорака датум време кога речиси снема,нема потреба да се отвори спорот
3,Можете да оставите порака да ни каже проблем ќе се најде,ние ќе им помогне на вас,вие не треба да се отвори спорот
4,Бесплатен превозот не е вклучуваат ДАНОК.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Медицински Силикони
НЕТО-WT.:
35g
Бренд Име:
skylundent
Број На Модел На:
SL513
Големина:
Small
Тип На Објект:
Белење На Заби
Тип:
Друг Празник Материјали
НЕТО-WT.:
0.01

Најдобри понуди