2017 нови вистинска кожа жените чизми секојдневен високи чизми зимски чизми пие големина 35-43# руската Федерација локомотива чизми жени

2017 нови вистинска кожа жените чизми секојдневен високи чизми зимски чизми пие големина 35-43 руската Федерација

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$51.10 $70
$44.30 $59.06
$35.20 $44
$40.69 $62.6
$33.52 $55.87
$56.20 $70.25
$52.00 $65
$52.05 $80.08
wy-приклучок-крај
САД обувка 4.5 5 6 7 8 9 10 11 12 Метри должина (CM) 22.5 23 23.5 24 24.5 25 25.5 26 26.5 Нога ширина (СМ) 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5 12 Topline Обемот (CM) 35.5 36 36.5 37 37.5 38 38.5 39 39.5 Глуждот Обемот (CM) 26 26.5 27 27.5 28 28.5 29 29.5 30 nota di acquisto : ordine & egrave; gli Statisti Uniti numero di scarpe piede lunghezza + larghezza + ispessimento = numero di scarpe si prega ди misurazione accurata, selezionare ил numero di scarpe corrispondente colore dell'immagine prevalere ал momento dell'acquisto
l'immagine & egrave; basato дин САД 5 метри
questo stile ха 3 fodere
НЕМА. 1 artificiale пената/Gi & ugrave;
НЕМА. 2 лана naturale

Други карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Број На Модел На:
жените чизми 298111
Сезоната:
Зима
Обвивка Материјал:
Кадифен
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
OPZC
Моден Елемент:
Метал Декорација
Пети Форма:
Круг Пети
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Вратило Материјал:
Микрофибер
Затворање Тип:
Zip
Insole Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Стил:
Повик
Боја:
Црна
Големина:
35 36 37 38 39 40 41 42 43

Најдобри понуди