HUHAO 10PCS/многу Титаниум Обложена Карбид PCB Мини Вежба Малку 0.2 мм-1.1 mm CNC Алатка Додатоци месо тело 3.175 mm Вежба Малку Колекции PCB

HUHAO 10PCS/многу Титаниум Обложена Карбид PCB Мини Вежба Малку 0.2 мм-1.1 mm CNC Алатка Додатоци месо тело

DEN 359.00
DEN 437.76
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот со најдоброто решение. Нашата цел е задоволството на клиентите!
а. Потоа обидете се да ни се јавите за да се разговара за деталите.1 мм Секоја големина 1pcs, вкупно 10 парчиња во кутија
Опис на производот
Спецификација :
Месо тело со дијаметар : 3.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1 mm
Вкупна должина : 38mm
Бренд Име : HUHAO
Материјал : Волфрам челик Погоден за : print коло PCB SMT CNC одбор итн.net
П : дали вашиот цена вклучуваат сопствени даночни?
A : Не, купувачот треба да се обрне на сопствени даночни зависи од различни земји.
П : Како можам да се избегнат дополнителни сопствени такса?
О : Проверете со локалните DHL/ТНТ/ПРОЗОРЦИ, кои колку фактура вредност е слободен обичај такса.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како да ги пратите на објектот се испраќаат од страна на Кина Пост?
A : Можете да ги пратите од овој линк : www.175 mm
Сечење на работ дијаметар : 0. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, времето за Испорака е околу 20од 60 дена (Без следење на информации )
Ако не се добие стоки , pls жалат по стоки испратени надвор 60days , и ние ќе се врати на пари за вас, директно
б. Ние само брод да се потврди цел адреси. Потоа Slove за што ПОБРЗО.1 mm Титаниум обложена PCB вежба малку
ПЛАЌАЊЕ
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Пакетот вклучува :
10pcs x 0. Објектот се користат само за индустриски сечење/гравирање, не се опасни член. Времето за испорака е за 15-60 дена (со Следење на Информации )
Ако не се добие стоки по стоки утврдени 40days , pls контактирајте со нас , ние ќе провери парцела за вас .
П : Како можам да се направи голем ред со малку пониска цена?
О : Ако ви треба голема цел , може да се направи неплатени цел. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Безбедносни инструкции :
1. Ви благодариме. Ако сте руската Клиент , pls оставете ни го вашето име и презиме со 3 зборовите, или можете да не добиете на стоки успешно. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Други карактеристики

Бренд Име:
HUHAO
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
3449
Должина:
38mm
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Волфрам Карбид
Употреба:
PCB Дупчење
Тип:
Пиштол Вежба Малку

Најдобри понуди