Bonsny Животинско Глеѓ Голема Dane Куче Копче Синџири Жените Keyrings Подарок За Девојка Чанта Шарм Keychains Автомобил копче Шарм Накит

Bonsny Животинско Глеѓ Голема Dane Куче Копче Синџири Жените Keyrings Подарок За Девојка Чанта Шарм Keychains

DEN 235.00
DEN 335.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
AK388
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
bonsny
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Функција:
Yes
боја:
црвена сина, кафена и зелена сива multicolor
Тежина:
18g,лесна тежина за автомобил копчиња шарм
клучни прстен дијаметар:
22mm
Стил:
Симпатична Животно копче синџир
вкупна должина:
155mm
Сезона:
Пролет лето Есен Зима
Стилови:
чанта шарм, автомобил копчиња шарм
Спорт:
Барселона Копче синџир
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Куче Големина:
51mm x 43mm Шарм големина приближно 2.01високи & 1.69 ширина

Најдобри понуди