Ѕид Прозорец Decal Налепница Нов Дизајн Vape Продавница Vaping Дома Внатрешни ѕидови Декоративни Винил Ѕид Налепници Спална соба за Романтична LC096

Ѕид Прозорец Decal Налепница Нов Дизајн Vape Продавница Vaping Дома Внатрешни ѕидови Декоративни Винил Ѕид

DEN 383.00
DEN 510.24
 

Тековен
Количина на стоки

Информации за производот ❤За Decal :
☀Материјал : животна Средина / Пријателски/ПВЦ
☀Decals за декорација,одговара за било чиста мазна ѕид,плочки,windows,метал,плакар, пластични
☀Ѕидот Decal е направен од себе лепило флексибилни премиум винил филм.
☀Има мат површина за да се намали светлина рефлексии.
☀Можете да го отстраните Ѕид Decal во било кое време без оштетување на површината.
☀Тоа е лесно да се примени. Нашите Инструкции може да ви помогне со процесот. ❤За Големина На :
мали 61cm широк X 42cm високи
медиум 81cm широк X 56m високи
(Ако сте треба други големина, ве молиме контактирајте ме) ❤За Боја : 1.Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент.
2.Ако одберете прилагодено боја, pls оставете порака на вашиот налог или контактирајте со нас за бојата број ви се допадна.Боја Шема Сите Бои Се Достапни.
Боја Шема како што е подолу,ве Молиме не заборавајте оставите порака,инаку ние ќе брод стандардната боја-како слика боја,ви Благодариме!

Други карактеристики

боја:
H622 црна, H614 Сино Сина, H627 сива, H635 меки розова, H630 виолетова, H607 оган црвена, H601 бела, H603 жолта, H624 Браун, H626 Државата Сива, Прилагодено Боја
Големина:
61cmx42cm, 81cmx56cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
LC096
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Најдобри понуди