Бесплатен Превозот 2017 Нови Деца Електричен Мотор Со Multicolor Светла Буба Автомобил Батеријата Tricycle

Бесплатен Превозот 2017 Нови Деца Електричен Мотор Со Multicolor Светла Буба Автомобил Батеријата Tricycle

DEN 4746.24
 

Тековен
Количина на стоки

За царина, нормално, нема потреба, во повеќето земји, доколку е потребно, ние често се пишуваат многу ниска прогласи calue да им помогне на купувачот да платат помалку данок : )) ако не грижете се, вие најдобро се потврди со твоите искусни пријател или царинскиот персонал прво.
Замена на батеријата шест месеци , фитинзи нудат бесплатен превозот штета , генерално, на следната купување замена.com/store/product/Free-shipping-6 V-4-5 Ah-lead-acid-battery-rechargeable-battery/732521_32646673050.html
Карактеристики :
Модерен , единствена, високо-квалитетен материјал , издржлив, лесен за инсталација.
Во времето на купување , ве молиме видете на камион параметри , со цел да се избегнат проблемите како што се големината , бесплатно или да се вратат на Сиромашните , не можат да си дозволат повреди .
2 подножјето на возилото започнете со префрлување , кога депресивни автомобилот напред , ослободување на возилото за да го запрете однапред .

Други карактеристики

Карактеристики:
возење на
Пол:
Унисекс
Стил:
Мотоцикли
Предупредување:
pls исклучување кога полните
Бренд Име:
YOGOHALO
Димензии:
85X37X52CM
Број На Модел На:
M01
Тркала Број:
Три
Извор На Енергија:
Електричен
Возраст Опсег:
2-4 Години
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
возење на
Возраст Опсег:
3Years
боја:
Жолта, црвена , сина,бела, црна, розова
Производот Категорија:
мотоцикли
Музика:
Yes
Светлата:
Yes
Батеријата:
6V 4.5 Ах
Диск:
1pc
Време за полнење:
8-10h
Игра време:
1-2h

Најдобри понуди