1 парче Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепница различно обоени 3D пердуви тетоважа Вода Трансфер лажни тетоважа флеш тетоважа

1 парче Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепница различно обоени 3D пердуви тетоважа Вода Трансфер лажни тетоважа

DEN 17.00
DEN 23.52
 

Тековен
Количина на стоки

Спецификации : Количина : 1pcs Големина : 10.5 X 6 см ве Молиме прочитајте ги внимателно, не замисли големината со себе Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината. 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа. 3.Многу добар избор како привремена тетоважа на телото шминка, и исто така таа може да ги покрие лузна на телото. 4.Лесно се носат и лесно се чисти.

Други карактеристики

Тип:
Привремена Тетоважа
Бренд Име:
YOEMTAT
Број На Модел На:
нов дизајн
Големина:
Normal size
Тип:
Привремен Flassh Тетоважа налепница
Трговија на големо:
Yes
Големина:
Normal specifications
Број На Модел На:
Според описот
Процесот:
Привремен Flassh Тетоважа налепници
боја:
Мешани Бои
Се применливи:
лице/прст/вратот/грб/рамо/половината/зглоб/назад
Погоден за нега на кожа:
Било кожата
Функција:
Водоотпорен и висок квалитет

Најдобри понуди