Домашно Милениче Капење Алатка Удобно Massager Туш Алатка За Чистење, Миење Бања Распрскувачи Дланка-Големина Куче Scrubber Sprayer Раката Масажа

Домашно Милениче Капење Алатка Удобно Massager Туш Алатка За Чистење, Миење Бања Распрскувачи Дланка-Големина

DEN 604.32
 

Тековен
Количина на стоки

Тоа е погоден за носене комбинација sprayer-scrubber кои лесно може да се вклучува и исклучува. Тоа ви дава целосна контрола над вашиот миленик и на протокот на вода во текот на целиот капење процес, елиминирање многу време и гужва вклучени во бања време. Овој уред става сè што ќе треба право во дланката на едната рака, па ќе мора друга страна слободни да тера вашето куче и чувајте ги на место Доаѓа со 8 ft/2.5 метри снег и ќе се поврзе на вашата градина црево со адаптери кои се вклучени.

Други карактеристики

Бренд Име:
TAILUP

Најдобри понуди