XKZM мода златна генерал Cufflinks високо-квалитет бакар материјал Mens Долг Ракав Кошула Cufflinks Свадба Подарок Накит

XKZM мода златна генерал Cufflinks високо-квалитет бакар материјал Mens Долг Ракав Кошула Cufflinks Свадба

DEN 135.00
DEN 164.64
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
XKZM среќен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
XKZM0004

Најдобри понуди