OkeyTech За Toyota Avensis е корола Avensis RAV4 Yaris Модифицирани Копче 3 Копчиња на Далечинскиот Флип Фоб Виткање Авто Автомобил Покритие TOY43 Сечилото

OkeyTech За Toyota Avensis е корола Avensis RAV4 Yaris Модифицирани Копче 3 Копчиња на Далечинскиот Флип Фоб

DEN 208.00
DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


Okey Tech За Toyota Avensis е корола Avensis RAV4 Yaris Модифицирани Копче 3 Копчиња на Далечинскиот Флип Фоб Виткање Авто Автомобил Покритие TOY43 Сечилото Опис 1.Пластичните делови се собраа без празнини, која е поврзана со сплит линија и изгледа многу совршен. 2.Капакот е изработен од ABS материјал, површината со висока цврстина, добра хемиска отпорност, топлина и на корозија и на влијанието на сила. 3.Не постои никаква флеш брус на капакот, површината е многу рамен и убав. 4.Клучот сечилото е направен од бакар и обработени од страна на вакуум топлина. Станува се повеќе еластични и лесно да го исечете. 5.Ние произведуваме со висока прецизност фреза и големината е многу прецизна. 6.Не рециклирање на материјалот. 7.Сечилото нема да рѓа и нула страна, севкупниот изглед благородна . Важна Напомена : 1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Нашата Предност 1.Добра количина.
2.Испраќање во рок од 24 часа.
3.На адекватни.
4.Добра услуга.
5.Трговија на големо и retai.
Детали Слика

Други карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
за Toyota-MS39
Прилагодување:
Yes
Осветленост Дел Број:
За Toyota Avensis е корола Avensis RAV4 Yaris Клучот е Изменета
R/C Функција:
без
Другиот Дел Број:
клучни школка за Тојота
Материјал Тип:
За Toyota Avensis е корола Avensis RAV4 Yaris Клучот е Изменета
Бренд Име:
OkeyTech
Специјални Функции:
Замените оригиналниот далечински
Прилагодување:
Yes
Тип На Објект:
клучни школка за Тојота
производителот дел броеви:
За Тојота
Материјал Тип:
За Toyota Avensis е корола Avensis RAV4 Yaris
Име:
Клучот е изменета
Карактеристики:
замена на копчето школка
Тежина:
0.05kg
сечилото:
TOY43 Сечилото
празно копче:
Флип Виткање

Најдобри понуди