Со предрасуди Нови Водоотпорен Бебе Пелена Торба Мулти-функционални Количка за Бебе Кревет Мама Шетач Торба Бебе производи

Со предрасуди Нови Водоотпорен Бебе Пелена Торба Мулти-функционални Количка за Бебе Кревет Мама Шетач Торба

DEN 3356.00
DEN 3532.80
 

Тековен
Количина на стоки

Со предрасуди Нови Водоотпорен Бебе Пелена Торба Мултифункционален Количка за Бебе Кревет Мама Шетач Торба Материјал : 600 D Најлон Големина : 30.7 X15.7 X7.9inch Пати Големина : 15.7 X6.3 X13.8inch
Превозот 1.Ние тврдиме parcle помалку од 15 да избегне данок. 2.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 24 часа, и бидете сигурни дека ќе ја напушти точна адреса и телефонски број. 3. Ве молиме имајте на гледање на ПАТЕКАТА СТАТУС и да се добие парцела во време за да се избегне враќање во случај на неуспешно породување.
Плаќање 1. Ако стоките не се примени или е оштетен или не како опис, ние ќе се ЦЕЛОСНО ВРАЌАЊЕ на средствата. 2. Ве молиме контактирајте со нас во секое време за плаќање и за издавање решение, ние ќе се потрудиме да ви послужи. 3. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот на приемот кога постои било кое прашање. 4. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во safe пакет. 5. Купувачите ќе ја платите поштарина кога тие одбија да ја прифати пратката.
Повратни информации 1.Ние сме ценети за вашиот 5 ѕвезди повратни информации Дали сте задоволни со производите, што е толку важно за нас и на други купувачи. Ве молиме кликнете на "Управување со Повратни информации" страната и кликни на "Чека моите повратни информации" за да оставиш коментар. 2.Ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време,ние сме со нетрпение очекувам да слушнеме на cutomer гласот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Големина:
(20cm
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
10037
Објектот Должина:
30.7inch
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Најлон
Стил:
Гласник Кеси
Објектот Ширина:
15.7inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Висина:
7.9inch
Бренд Име:
со предрасуди

Најдобри понуди