HXSJ 480P Мода HD Камера 12M Пиксели USB2.0 Компјутер со Веб Камера A848 Вграден Микрофон За персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп видео камера

HXSJ 480P Мода HD Камера 12M Пиксели USB2.0 Компјутер со Веб Камера A848 Вграден Микрофон За персонален КОМПЈУТЕР

DEN 375.00
DEN 528.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.0 M пиксели
Динамичен резолуција : 640 * 480
Рамка цена : 30fps
Фокусна должина : 8мм-бесконечност
Објектот боја : Црна и сребрена
Кабел должина : Околу.Кога инсталацијата е завршена, можете да остварите видео разговор преку разговор алатка директно. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Можете да ги пратите на, 17track или flytexpress парцела ќе се доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.3*4cm
Објектот тежина : 74g
Пакет големина : 8.Приклучете USB во вашиот компјутер или лаптоп.
Одличен квалитет и исклучителен изглед. Како што се промените стандардниот камера во разговор софтвер поставувања, или оневозможи вградената камера на компјутер поставувања.0 M пиксели, висока дефиниција и вистински слики во боја.
Поддршка на Windows XP / win2003 / win7 / win8 /10/ Vista 32bit Mac OS или најновите. Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред да се отвори спорот.
Спецификации :
DSP чип : Driverless
Слика сензор : CMOS
Леќи на камерата : Супериорен квалитет стаклена леќа
Висока дефиниција : 12.5 cm
Пакет тежина : 102g
Пакет Листата :
1 * Web камера
1* Англиски Јазик Прирачник За Корисникот
Бесплатно-возачот Инсталација :
1.
Лево и право 360 степени и до & долу 30 степени rotatable, може да се прилагоди на агол, како ви се допаѓа. Обезбедување на квалитет на производи кои се квалификувани. - Со вашата поддршка. Ние ќе целосна наплата или reship ако сè уште не може да ја примаат во рок од 90 дена. Драг пријател.
Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по-продажба на услуги.
ПС : Ако вашиот компјутер (лаптоп) има вградена камера, треба да ги промените прилагодувањата на камерата.Компјутерот ќе се инсталира драјверот автоматски.
Автоматски баланс на белата боја, авто боја корекција. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво адреса вашите грижи.

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Пиксели:
≥ 10 Мега
Број На Модел На:
A848
Бренд Име:
HXSJ
Интерфејс Тип:
USB
сензор на слика:
CMOS
Авто Фокус:
No
Max. Резолуција:
640x480

Најдобри понуди