2017 Нова Мода Имитација Бисер Pendant Монистра Кожа Tassels Голема Pendant Долг Синџир Џемпер Ѓердан Шарм Накит

2017 Нова Мода Имитација Бисер Pendant Монистра Кожа Tassels Голема Pendant Долг Синџир Џемпер Ѓердан Шарм

DEN 57.00
DEN 72.48
 

Тековен
Количина на стоки


Состојба : 100% Сосема Нов Големина : синџир должина : 50cm pendant должина : 5cm Боја : како на сликата покажува Количеството : 1pc ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да се рефлектираат вистинската боја на објектот.

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Црвена
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
5cm
Број На Модел На:
NL0677
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker
Бренд Име:
zheFanku

Најдобри понуди