За 2011 2012 Jeep Grand Cherokee 2014 2015 2017 Задните Видите Страна Огледало Дожд Стакло Сенка Shield Покрие Трим Автомобил Додатоци

За 2011 2012 Jeep Grand Cherokee 2014 2015 2017 Задните Видите Страна Огледало Дожд Стакло Сенка Shield

DEN 1152.00
DEN 1439.52
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте Ќе !Нашиот проект е 99% е идентичен опис. Имаме богатство од меѓународна трговија и превозот искуство. Ние може да обезбеди добар квалитет и добра услуга и да ви помогне да ги намалите трошоците. Фабриката за директна продажба , специјализирана во производство на Jeep Grand Cherokee модели на декоративни додатоци, ве молиме консултирајте се со други модели на производи, ви посакувам среќен шопинг.
Објектот:
За 2011 2012 2013 Jeep Grand Cherokee 2014 2015 2016 2017 Задните Видите Страна Огледало Дожд Стакло Сенка Shield Покрие Трим Автомобил Додатоци
Параметри:
1. 2 парчиња по поставување
2. Изработен од ABS Хром Налепници
3. лесно да се инсталира.
4. професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
5. 3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
Ако не сте сигурни да се држи добро од себе, ние препорачуваме да се побара од искусни луѓе или техничари да ви помогне,или се чувствуваат слободни да не контактирате за помош.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
GChe14-007843
Објектот Висина:
6cm
Автомобил модел:
За Jeep Grand Cherokee
Објектот Дијаметар:
10cm
Модел Година:
2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
18cm
Бренд Име:
CHANGZOUWORLD
Специјални Функции:
Декорација & Заштита
Објектот Должина:
25cm
Материјал:
ABS
Објектот Тежина:
0.8kg
Производи име:
задните wiper маска
Автомобил модел:
За Grand Cherokee 2011 до 2017

Најдобри понуди