Бела Црна Кристал Циркон Жените 925 Фунта Сребрен Прстен R593 Големина 6 7 8 9 10 11 12

Бела Црна Кристал Циркон Жените 925 Фунта Сребрен Прстен R593 Големина 6 7 8 9 10 11 12

DEN 619.00
DEN 872.16
 

Тековен
Количина на стоки


100% Сосема нов!!
Голема количина!Фабрика цена!
Прстен Големина : 6 7 8 9 10 11 12
Материјал : 925 Sterling Silver
Камен : Бела Црна Sapphire
Плаќање
1. Можеме да го прифатиме T/T , Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање, Ако сакате другите услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот
Хонгконг Пост Воздух Mail Слободни 11-25days Имаат следење на број
e Packet Слободни 5-12 дена САМО со брод до НАС
DHL $25 3-6 дена Добра Брзо
Нормално испорака зема 11-25 работни дена да пристигнат преку ВОЗДУХ MAIL,но понекогаш тоа може да ви треба за 35 дена да пристигнат. ако не го примите пакетот над 35 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот (ја или целосна наплата).Ве молиме почекајте со трпение.
Повратни информации
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ние ќе го прават истото за вас.
ПРЕД ДА НИ ОСТАВИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС НА ПРВО МЕСТО !

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
Weinuo
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Број На Модел На:
F560
Површината Ширина:
6mm
Функција:
Повик За Потсетникот
Метали Тип:
Сребро.

Најдобри понуди