3d позадина обичај фото позадина livingroom mural пејзаж водопад 3d слика троседот во ЖИВО позадина тапети за ѕидови 3 d

3d позадина обичај фото позадина livingroom mural пејзаж водопад 3d слика троседот во ЖИВО позадина тапети

DEN 777.00
DEN 1439.52
 

Тековен
Количина на стоки

*Затоа што екранот покажува причина, не може да биде боја разлика, ве молиме да се биде внимателен да се купи. Ако ширината е 3 метри, широчината е 2. 2) повеќе еколошки. * * * Во купувањето, ве молиме да обрнете внимание на делот на фотографии и големината на ѕидот да се прилагодат. Отсечени вишокот на дел околу switch.
Драги пријатели, добредојдовте на пребарување, изберете и да се купи. Се намали на ceter на преклопување. 5) долг работен век. Проверете ја големината , Одговара на pattem. Ние ви даде добар предлог : Кога инсталирање позадина, ве молиме професионални работници, ве молиме прочитајте инсталација совети, бидете сигурни дека позадината е рамен, ве молиме да се glutinous ориз лепак. што може да ни даде порака. Материјал : Не-Плетени Цена : $ / метар квадратен. Главни карактеристики : 1) затегнувачка цврстина. на средината на преклопување дел , се сече и се лупам исклучување на вишокот дел. Излупете задниот Панел 2 за да го отстраните намали дел од Панел 1 зад тоа.
Не-плетени позадина е на високо-одделение wallpaper (mural), употреба на природни растителни влакна не-плетени процес, е главен материјал со висок квалитет позадина. Подготви алатка . ПРАШАЊА и одговори : Како да го направите купувачите имаат остави без големина информации? Информации и набавки за купувачи на лево не е исто? Ние ќе ги испрати следните стандардните 16 фиксна големина. Обележете го вертикални линии на ѕидот. * Ако сакате да направите друга фотографија, тоа не е проблем, ве молиме да ни обезбеди висока резолуција на фотографија . Лепак ѕидот. Користете scraper да се направи позадина станот . ширина * висина = квадратни метри = цел количество ве Молам кажете ми ги size ( width =____ см , висина = ____ cm ) по купувањето. Купувачот ќе добие соодветна големина. отсечени вишокот дел . *Ве молиме не го купи 1 метар квадратен , бидејќи тоа е многу мали димензии. 3) не жолта промени.
wallpaper mural инсталација совети 1. И потоа ни даде на сите предмети 5 ѕвезди пофалби. Позадината е прилагоден. Како да нарачате? Ви треба место цел е ширина * висина, ако ширината е 3 метри , широчината е 2. Четка лепак на позадината . Купувачот цел различна количина.

Други карактеристики

Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Функција:
Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
AIBIYI
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
G827

Најдобри понуди