Facemile Силикони Сончоглед Мувла Чоколадо Подарок Украсување Безбедно Калап За Полимер Глина Занаети DIY Алатки за Печење Мувла

Facemile Силикони Сончоглед Мувла Чоколадо Подарок Украсување Безбедно Калап За Полимер Глина Занаети DIY Алатки

DEN 100.00
DEN 111.36
 

Тековен
Количина на стоки

Нашата Аукција на Тимот за Поддршка и Услуги на Клиентите Тим се достапни Од 9 : 00сум -6 : 00pm понеделник - Satur ден GMT+08 : 00 Хонгконг Време.Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас за решавање на било какви проблеми (Откако ќе се донесе повратни информации, тоа не може да биде изменета повеќе).
Забелешки :
Ако ви треба за да купите големи количини, ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат, ние ќе ви даде најдобри попуст.EMS и DHL обично трае 5-10 работни дена.
Политика За Наплата :
1.Ако објектот е дефектен во рок од 2 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на дефектни деца.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.
Повратни информации :
1.Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 15-35 работни дена.Ние нудиме бесплатно превозот EMS,Fed Ex IP и DHL,премногу.Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.Ние ја напушти 5 ѕвезди на нашите клиенти во секое време
3.
Бренд име : Facemile
Тип : торта алатка
Торта алатка тип : силиконски калап за ноќта на Вештерките
Е-кориснички : да
Функција : Еко-пријателски ,порибено
Боја : автоматски
Состојба : Нова
Материјал : силикон
Боја : автоматски
Пакетот Вклучува :
1pcs силиконски калап
Испорака :
1. Кога вашиот вкупната цена е повеќе од 120 долари, ние ќе ја испрати од експрес за слободни, како што се Fed Ex, Ups-от, DHL, EMS.Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Сакате вашите позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи.Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост Воздух Mail.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка на цел (руски купувачи plz бидете сигурни дека името е твоето полно име) .
Контакт :
1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.

Други карактеристики

Бренд Име:
FACEMILE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
FDA,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
50-184
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки
каталог:
bakewear
категорија:
barwear
Стил:
готвење алатка
Објектот:
Печење & Тесто Алатки
Атрибути:
Печење Јадења & Тави
различни:
Колаче Алатки
Класификација:
пица алатка
производ каталог:
пита алатка

Најдобри понуди