Дијамант Везови Diy Дијамант сликарство Крстот Бод Мозаик вода долина Бела бреза Модели пејзаж Дома Ѕид налепница RS78

Дијамант Везови Diy Дијамант сликарство Крстот Бод Мозаик вода долина Бела бреза Модели пејзаж Дома Ѕид налепница

DEN 249.00
DEN 331.20
 

Тековен
Количина на стоки

Хуманизација боја retrieval операција повеќе погодно. За било која причина, ако сакате само да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот.(испратено тоа брзо за вас ) П : Може ли да се направи боја дијамант од моите сопствени фотографии?
a : Да пријател, ние може да се направи на дијамант слика на која било големина и сите слики.нашата продавница ќе испрати дијаманти за да можете бесплатно , ние ќе брод до вас, како е можно поскоро.(исто како ќе го изберете)
2.Wecome на нашите stroe .
Дијамант слика : 3-Слободен колекции
Следниве се бесплатни, како ќе се отстрани грижи . ве молиме остатокот увери купување .Answer : ___________________________ NOTE : мозаик сликарство не HD слика, тие се различни, различен стил.
Дијамант слика : 4-Совршен чекори
Лесно да се научат,Погоден за сите возрасти!
Ова е готови работи ,види,таа е многу убава ,не е тоа? Само мислев дека ова е мојот заврши ,толку среќен!
Да оркестарот соба или handsel на пријатели е исто така добар избор. така што голема големина ќе биде подобар ефект. Фотографијата е полна област дијамант слики , постојат доволно дијаманти. Употреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација / Подарок Колекции
4. ако наидат на квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе ја прими стоката. Кликнете на сликата ви се допаѓа . ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги. (пребарување "costom" во мојата продавница)
П : Како можам да го испратам мојот сопствени фотографии за вас?
A : Почитувани, можете да ја внесете во пораката центар и кликнете на "" Испратите фотографија "" за да ја испратите вашата сопствена слика за мене. Сите дијамант сликарство се спакувани и за вас , клиентите треба своите рачно изработени, не е завршена, ние обезбеди потребните алатки и материјали. тие се различни од уметнички стил. Сите се виси на diy дијамант сликарство на вашето семејство . Тоа е многу топла и полна со среќа. П : Што да правам ако јас не се доволно камчиња?
A : Почитувани, можете да не контактирате повторно испраќање на кристал ако се најде таму не е доволно.

Други карактеристики

Големина:
20X25CM Round, 25X30CM Round, 30X40CM Round, 40X50CM Round, 50X65CM Round, 60X75CM Round, 70X90cm Round, 20X25CM Square, 25X30CM Square, 30X40CM Square, 40X50CM Square, 50X65CM Square, 60X75CM Square, 70x90cm Square
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Торба
Број на Бои:
10-60
Употреба:
хотели,канцеларии,сали за состаноци,Семејство
Поставете Тип:
крстот бод
Техника:
DIY целосна дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Материјал:
Смола Rhinestones
Рамка:
Формулиран
Тип:
целосна дијамант Везови
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Користење на:
нова година на подарок,ѕид налепници&оркестарот
Дијамант Тип:
Рубикова полн Круг ,квадрат Дијамант

Најдобри понуди