Уроци 2 парчиња нова мода легура риба уроци pendant накит accessorie рибино око pendant за жена модни додатоци накит

Уроци 2 парчиња нова мода легура риба уроци pendant накит accessorie рибино око pendant за жена модни додатоци

DEN 51.84
 

Тековен
Количина на стоки

Уроци 2 парчиња нова мода легура риба уроци pendant накит accessorie рибино око pendant за жена модни додатоци накит

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
EY2800
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Бренд Име:
уроци
Пол:
Унисекс
Функција:
Накит додатоци
Име на производ:
око pendant
Моден:
моден око pendant
Функција:
накит додатоци
Обликот:
носталгичната
Материјал:
Метал

Најдобри понуди