Заеднички Железнички Млазницата DLLA158P1096 за инјектор 095000-8901 093400-1096

Заеднички Железнички Млазницата DLLA158P1096 за инјектор 095000-8901 093400-1096

DEN 866.00
DEN 1056.00
 

Тековен
Количина на стоки


Ние ќе започне обработка вашата нарачка откако вашата исплата е расчисти и потврдена.
Кога ќе купите од нас - ние сакаме да се чувствувате како да сте биле лице в лице со нас во продавница. Можете да добие пониски стапки за превозот, ако цел од Азиските земји. Секој објект ќе биде предаден до вашата АДРЕСА НА e Bay.
Ние ќе замена или рефундирање на тоа како најдобро што можеме.
Ве молиме НЕ ОСТАВИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации пред да можеме да го решат проблемот.
Политика На Враќање
1. Ако имате било побарување во врска со нашите производи или услуги
ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку контакт продавачот.
Ние ќе се потрудиме да ви одговори што е можно поскоро.
• Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн. Ние го прават нашите најдобри за да ви овозможи со највисок квалитет на производи.
• Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, комуникација често е клучот за решавање на.
Но, имајте на ум дека превозот бесплатно е неповратни.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со нив.
Клиент ,Задоволување , Гаранција
1.
Плаќање Политика
Ние прифаќа Pay Pal за плаќање само. Секој објект ќе биде Предаден, Веднаш на истиот или следниот работен ден. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса
на e Bay е вашиот вистински превозот адреса пред да плаќаат. Ако ви треба нашата помош, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да прават нашите најдобри за вас!
• Ако видите дека пакетот дека курир се обидува да ја испорача е оштетен, ве молиме да се пополни барањето форма или да не се прифати тоа. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, доколку ставката што сте ја купиле не е доставен во совршена состојба.
Превозот информации
• Поради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адреса што се регистрирани.
Ние сме посветени кон испорака на највисоко ниво на онлајн услуга за клиентите. негативен фидбек е многу фер кон нас.
Ние може да ви вратат или ви испрати други производи да ги замениме.
Ако има некои неправилни во процесот на производство
ние ќе размена или да го поправи тоа за СЛОБОДНИ.

Други карактеристики

Бренд Име:
DEFUTE
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu

Најдобри понуди