Студената Зима Возрасни Ракавици Се Задржи Топло Чиста Магија Со Mitten Половина Прсти Плетени

Студената Зима Возрасни Ракавици Се Задржи Топло Чиста Магија Со Mitten Половина Прсти Плетени

DEN 39.00
DEN 42.72
 

Тековен
Количина на стоки


Кога во зима,рацете мора да биде студен и се чувствуваат болни во текот на целиот ден.Затоа,ние секогаш носете ракавици за да се задржи ни топло.Со топло тело, ние ќе биде повеќе енергија и удобно, така што ние ќе работиме со енергија!Овој тип на ракавици е наменета за возрасни,и да се заштити од фаќање на ладно во ладно време. Mitten дизајн е посебно со цел да се дозволи ќе работат лесно и без пречка. Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Таа е погодна за возрасни. Ти ги потоплите во зима. Mitten дизајн го прави лесно да се работи со него. Различни бои за да ви даде различни избор. Ќе биде енергичен во зима со топло тело. 1 пар на ракавици само,други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : Акрилни Влакна Тип : Mitten Боја : Црна,Вино Црвено,Сива,Црвена,Зелена Димензии : 14x11cm/5.51x4.33'' Тежина : 20g,21g,22g,24g Количина : 1 Пар Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет inclu де :
1 Пар x Возрасни Ракавици(без мало пакет)
'

Други карактеристики

Материјал:
Акрилик
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2S05434
Бренд Име:
KLV
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Тип На Единица:
Пар

Најдобри понуди