14 сечење аспекти на големината ss10 ss16 ss20 ss30 џет хематит врвен квалитет сјајна 7 големи и 7 мали hot fix камен бесплатен превозот

14 сечење аспекти на големината ss10 ss16 ss20 ss30 џет хематит врвен квалитет сјајна 7 големи и 7 мали hot

DEN 459.00
DEN 540.00
 

Тековен
Количина на стоки


14 сечење аспекти на големината ss10 ss16 ss20 ss30 џет хематит врвен квалитет сјајна 7 големи и 7 мали hot fix камен бесплатен превозот
Бренд : JPSTRASS
Материјал : кристално
Употреба : облека , капа ,чевли и облека
Превозот : продавачот за испорака метод
Превозот време : 20-90 дена
Предности : многу shinning
лепилото е многу силна
се користи во Minddle Исток на оецд и така натаму
1 бруто =144 парчиња
Answer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежни
торба торба торба
DMC Кристал боја шема :

Други карактеристики

Големина:
ss6 1440pcs, ss10 1440pcs, ss16 1440pcs, ss30 288pcs, ss20 1440pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
JPSTRASS
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
св 10
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Обликот:
Круг
Големина:
SS10
амбуланта корегирање:
JPSTRASS
Материјал:
Кристално
Главниот пазар :
Европ и Северно-Американски земји
сечење аспекти :
14
превозот време:
20-90 дена
начин на плаќање:
безбедно плаќање
Пакет:
1440pcs
боја:
џет хематит
Употреба:
Помине Уметност

Најдобри понуди