Бесплатен Превозот Надувување Балон Фудбалски Топки Одговараат на кол 5ft 1.5 м Меур Фудбал Топката Одговараат За Возрасни Браник Фудбал Zore

Бесплатен Превозот Надувување Балон Фудбалски Топки Одговараат на кол 5ft 1.5 м Меур Фудбал Топката Одговараат

DEN 7706.00
DEN 8112.00
 

Тековен
Количина на стоки

5 м Меур Фудбал Топката Одговараат За Возрасни Браник Фудбал Zore Добредојдовте на нашата продавница.Можете да изберете помеѓу 6 различни бои,јасно,црвена,сина,жолта,зелена.
Колку време е време на испорака?
О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање.Забрането е да се носат копчиња,мобилен телефон,glassde и додатоци да се игра остар.
Што гарантира постојат?
A : 1 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-saleservice ризик и бесплатна поправка за полнење.Ве молиме confire ќе се стави на точни и comlete превозот адреса .Надувување балон фудбалска топка бара никакви остри објекти во областа.Употребата на производи треба да бидат проверени пред печат е здрава,и се справи со рака безбедно.
Увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.
Дали е можно да се печати ништо на топки?
A : Можете да притиснете броеви и свој лого за слободни.Ве молиме притиснете на"UP" prompt на производот да се користи ,не се јават на употреба.
Она земји ќе брод вашата производи ?
О : за целиот свет.Царински давачки или даноци на купувачот resposibility за сите огласи.Децата треба да имаат родителска грижа при играње.Ве молиме оставете порака за кои бои би сакале да кога ќе го поставите цел.Стандард на превозот превозникот е DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,тоа ќе трае 5-7 buiness дена да испорача.
Бесплатен Превозот Надувување Балон Фудбалски Топки Одговараат на кол 5ft 1.Повеќе детали,ве молиме contack нас за да ви помогнеме.
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени?
A : Не се вклучени,ако е потребно,ве молиме да го купите дополнително,ве молиме кликнете на компресорот да се купи.Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви сомнежи.Треба да се игра назад на рака,го држете се справи.Таму се наплаќаат на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување.
Јасно меур фудбал
Црвена точка и blue dot
Црвено јасно и јасно сино
Половина црвено, а половина сина
Различни големина
Што е со големина?
A : Овој производ е 1.

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Тип:
zorb топка
Број На Модел На:
браник фудбал-101
Дијаметар:
1.5 м
Карактеристики:
Гумени
Предупредување:
Не допирајте остри работи
Пластични Тип:
ПВЦ
Бар-кодот:
No
Бренд Име:
HIBADOU
Возраст Опсег:
Grownups
сертификација:
CE
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
0.8 mm дебелина ПВЦ
Тежина:
12KG
Додатоци:
Поправка На Комплет
Inflating време:
Помалку од 2 минути
MOQ:
1 Парче
испорака:
од express

Најдобри понуди