Оригиналниот KLARUS 2600mAh Li-ion Мобилен Батерија 18650 Батеријата за Преносни Klarus LED Светилка ,со Повеќе од Заштита

Оригиналниот KLARUS 2600mAh Li-ion Мобилен Батерија 18650 Батеријата за Преносни Klarus LED Светилка ,со Повеќе

DEN 908.00
DEN 955.20
 

Тековен
Количина на стоки


Оригиналниот KLARUS 2600m Ah Li-ion Мобилен Батерија 18650 Батеријата за Преносни Осветлување Li R 18650 2600m Ah 3.7 V
Интегрирана батерија overcharge / празнење заштита кола
Високо празнење перформанси Li-ion Батерија
· Повеќе од 500 задолжен празнење циклуси.
Пакување : 1* KLARUS 2600m Ah Батеријата

Други карактеристики

Напон:
3.7V
Употреба:
за Klarus Фенерче
сертификација:
CE
Бренд Име:
Supfire

Најдобри понуди