Жените 10 Ролери Шишиња Складирање Торба Женски Етерично Масло Случај Носат Носителот Складирање Ароматерапијата Кутија

Жените 10 Ролери Шишиња Складирање Торба Женски Етерично Масло Случај Носат Носителот Складирање Ароматерапијата

DEN 133.00
DEN 173.28
 

Тековен
Количина на стоки


Опис :
Држете 10 Шишиња : Етерично масло за носење лесно ќе се одржи на 10 вашиот 10 мал или 5 ml ролки амбалажа (шишиња не се вклучени). Нејзините вашиот најдобар избор за одржување на вашиот масло шишиња, кога сте на патување начин.
Супер-Заштита : Висок квалитет и ултра трајни етерично масло случај со силна патент. Безбедна еластична ремени се одржи шишиња удобно.
Моден стил -Ова стилски етерично масло торба е убаво пораби да одговара на најновите трендови, кои ви даваат стилски изглед, без разлика каде се наоѓате.
Останете организирани : Земете со вас насекаде и да одите, осигурајте се дека го добиете најдоброто користи надвор од вашиот масла и одржување на етерични масла организирани. Идеален за секојдневна употреба.
Мала големина се вклопува во purses, работат надвор кеси, briefcase, ракавица кутија или каде што може да ви треба вашиот етерични масла во движење.
Патент затворање и carabiner keychain лесно куки на purses, ранци, копче синџир, и suitcases.
Спецификации :
Материјал : оксфорд ткаенина.
Големина : 10*5.5*2cm.
Боја : виолетова,црна.
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 * 10 Шише Шишиња Носат Држачот."

Други карактеристики

Бренд Име:
FangNymph
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Oxford
Употреба:
Патување
Применливи Простор:
Гардероба
Дебелина:
6.5 жица
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
BB5040-01
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
Шише Шишиња Носат Носителот

Најдобри понуди