12 Pin машки&женски PB625-12027/PK501-12020 Авто Главата светилка/фарови конектор,KUM автомобил водоотпорен приклучок за HYUNDAI,KIA итн.

12 Pin машки&женски PB625-12027/PK501-12020 Авто Главата светилка/фарови конектор,KUM автомобил водоотпорен

DEN 631.00
DEN 685.44
 

Тековен
Количина на стоки


12 Pin машки&женски PB625-12027/PK501-12020 Авто Главата светилка/фарови конектор,KUM автомобил водоотпорен приклучок за HYUNDAI,KIA итн.
Информации :
•Висок квалитет на 12 pin водоотпорен конектори собрание
•Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми
•Лесно да го инсталирате, со чекор по чекор на слики
•Поставува вклучуваат школка приклучок и терминали
•Апликација за HYUNDAI,KIA,Elantra итн.

Други карактеристики

Пакет:
2 ГРУПИ, 10 СЕТОВИ, 50 ГРУПИ, 200 КОМПЛЕТИ
Број На Модел На:
PB625-12027/PK501-12020
Бренд Име:
SITOMESIA
Pin/патот/core:
12
боја:
Црна
користат за:
за HYUNDAI,KIA,Elantra итн.
Тип:
Авто Главата светилка/фарови конектор
Примена:
Автомобили, Осветлување
Пол:
машки и женски

Најдобри понуди