1 Buc Нови Британски Мажите патка Плетени Капи Есен, Зима и Топло, средовечни И Стари Berets Капи Волна И Акрил 4 Бои 8367

1 Buc Нови Британски Мажите патка Плетени Капи Есен, Зима и Топло, средовечни И Стари Berets Капи Волна И Акрил

DEN 310.00
DEN 364.80
 

Тековен
Количина на стоки


· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Гаранција и Гаранција :
· 12 месеци Гаранција.
· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Други Политики :
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Плаќање :
QIWI Паричник
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
· Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
· Во други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до глобално .
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.
· Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Купи со доверба!
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Berets
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Волна
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Број На Модел На:
8367

Најдобри понуди