6-12mm Круг Матирано Мат Mookaite Jaspers Природен Дијамант Камења, Накит Одлуки Монистра DIY 15 Влакно трговија на Големо Гем-внатре

6-12mm Круг Матирано Мат Mookaite Jaspers Природен Дијамант Камења, Накит Одлуки Монистра DIY 15 Влакно трговија

DEN 219.00
DEN 321.60
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Број На Модел На:
G5939-G5942
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
22g-80g

Најдобри понуди