Оригинални BANDAI Слика пораст Механика Собранието Фигура - Doraemon Пластични Модел од Doraemon

Оригинални BANDAI Слика пораст Механика Собранието Фигура - Doraemon Пластични Модел од Doraemon

DEN 1517.00
DEN 1920.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние може да вети дека, СИТЕ производи во нашата продавница се 100% оригинални и автентични, ви благодариме. Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благодарам. 1. Сите фигури се произведуваат во најголемиот дел од машини, па некои сликарство на нив можеби нерамна, можеби малку е надвор од неговата граница, или некои бројки можеби имаат неколку сликарство кора од надвор, оние ситуации се нормални и надвор од нашата контрола, така што не може да прифати било каква наплата поради овие причини. 2. Сите фигури се сосема нови во нивните оригинални кутии, така што не може да ги отвори за да ја проверите бројките. 3. Сите објект се испраќаат од страна на логистичка компанија, па не можеме да се осигура дека оригиналната кутија не било каква штета во транзит, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакет за вашата цел и пред пратката. Ако умот за овие, или да не се прифати горенаведените ситуации, ве молиме не поставувајте наредби. Откако ќе го поставите некоја цел, тоа значи дека прифаќаме горенаведените правила. Ви благодариме за вашето разбирање.
Фотографиите се од еден прототип и вистински производ може да се разликува.

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
собранието
Бренд Име:
Bandai
Тип На Објект:
Модел
Број На Модел На:
Слика пораст Механика
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
Висина
Завршување Степен:
Полу-готовиот Производ
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Mfg Серија Број:
Собранието/Монтажа
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Возраст Опсег:
> 14 години,Grownups
Кукли Тип:
Модел
Скала:
Никој
Материјал:
ПВЦ & ABS
Големина:
Height

Најдобри понуди