23cm Миленици Кадифен Играчки Патка во Облик на Звук Squeaker Притискаше Играчки Џвакање Играчки За Миленичиња Куче Куче

23cm Миленици Кадифен Играчки Патка во Облик на Звук Squeaker Притискаше Играчки Џвакање Играчки За Миленичиња

DEN 124.00
DEN 161.76
 

Тековен
Количина на стоки


Опис :
Дизајниран да се игра миленичиња, обезбедување на вашето куче или кутре со вежбање и забава.
Играчка звук и се тресат амплитудата може да направи миленичиња повеќе целосно да уживате во забавата на играчки, за ублажување на кучето е осаменоста и анксиозност.
Прекрасна патка животински облик и светла боја играчки дизајн ќе го привлече вашето кутре да си игра со него.
Кога кучето џвакање патка играчки, тоа ќе vocalize поради тоа има sounder внатре.
Зголемување на интеракцијата помеѓу пет домаќин и вашето домашно милениче кучиња.
Направени на кадифен со висок квалитет, мека, цврсти и издржливи.
Погодна за средни и мали кучиња.
Боја : покаже како слики.
Големина : 23cm.
Материјал : кадифен.
Забелешка
Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.
Таму може да биде мала грешки поради различни рака мерење.
Пакет се вклучени :
1* домашни миленици играчка.

Други карактеристики

Големина:
one size
Бренд Име:
elenxs
Играчки Тип:
Квичат Играчки
Тип:
Кучиња
Материјал:
Кадифен

Најдобри понуди