Сладолед Т Кошула за Мажи Компресија Памук Фанки Tshirt Tentacle Лекување на Бендот Серија Нема Копче О Вратот Блузи

Сладолед Т Кошула за Мажи Компресија Памук Фанки Tshirt Tentacle Лекување на Бендот Серија Нема Копче О Вратот

DEN 589.00
DEN 950.40
 

Тековен
Количина на стоки

Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување. (ние може да обезбеди производот слики за вас) Ние може да се печати секоја шема или буква што ја сакате на маици. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со. Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена.Добредојдовте на нашата продавница. Тоа обично трае 7-15 дена. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот . Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми, додека не се задоволни. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате. Бојата на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од фотографијата е прикажано поради различни светлина и монитор. Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени. Ве молиме овозможи 1~2cm грешка поради прирачник за мерење. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро. Ние брод во светот. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена 4. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи. за објектот помалку од 2 KG. За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн. ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст. Ако тоа е вашиот проблем, ќе треба да плаќаат за превозот надомест. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина. Вашето задоволство е она што ние се стремиме.
Пријателски Потсетување : 1. Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена. Толку повеќе ќе ви купи повеќе ќе се спаси.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
LYNSKEY
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати
Карактеристики:
100% Памук, Дише Ткаенина
боја:
Црна,Бела,Жолта,Сина,Сина,Црвена,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова
SKU:
ZEWA11Tentacle Лекување (розова мастило)

Најдобри понуди