2018 Пролет Нови Пристигнување Цртан филм Носат Главата на Моделот Жени Ниски Намали Чорапи 3D Обетки Kawai Прекрасна Лето Тенка Пантофли Чорапи CQ957

2018 Пролет Нови Пристигнување Цртан филм Носат Главата на Моделот Жени Ниски Намали Чорапи 3D Обетки Kawai

DEN 382.00
DEN 477.60
 

Тековен
Количина на стоки

Почитувани купувачот, мило ќе дојде да ми продавница. Пред да ја купите, треба да се знае следново : 1, јас сум пријателски и искрени продавачот. Се надевам дека вие сте исто така, пријателски и искрени клиенти. 2, пред да ја купите, ќе е подобро да ми кажете вашиот биста (cm) и висина и тежина. Јас ви помогне да го изберат правото големина. Ова е многу важно. 3.Мразам спорот многу. често поднесе спор , На клиентите ќе бидат додадени на црната листа . Можеме да бидеме пријателски да ги реши сите проблеми. 4.Не секогаш се земе големината на спорот, големината на проблемот го реков многу јасно, секој мери методот е различен, па ќе има грешки, тоа е нормален феномен. Па кога ќе изберете големина, можете да ме праша прво, јас може да ви помогне да се избере правилната големина. Мразам спорови, верувам дека сè може да биде мирно да се разговара. Не каже нешто во врска со спорот. Ве молам да се разбереме едни со други. 5.Конечно, имаат убав ден на сите мој драг пријател.

Други карактеристики

Големина:
one size
Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените
Дебелина:
Тенка
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
CQ957
Шаблон Тип:
Цртан филм
боја:
црна ,бела ,розова ,светло сина ,темно сива ,каки
Големина:
one size
Сезоната:
Пролет Лето
Тип На Модел:
Цртан филм
Дебелина:
Тенка
materail:
Памук
Outerwear Тип:
sock влечки
Тежина:
0.02KG
Количина:
5 парови

Најдобри понуди