Гроздобер Цвет Шема Дрвени Резбани Unpainted Дрво Даб Врежан Круг Onlay Applique Плакети Мебел Дома Декор Голема Големина

Гроздобер Цвет Шема Дрвени Резбани Unpainted Дрво Даб Врежан Круг Onlay Applique Плакети Мебел Дома Декор Голема

DEN 326.00
DEN 458.88
 

Тековен
Количина на стоки


Германија/Франција/Шпанија/Источна Европа : 18-25 работни дена(24-35 дена). Ве молиме бидете сигурни со нас.
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКО (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација.
Карактеристики :
100% Сосема Нов.

Други карактеристики

Стил:
Модерна
Тема:
Маскота
Бренд Име:
Ladyhouse
Материјал:
Дрво
1:
декоративни дрво appliques
2:
Ѕидот Врати На Мебел И Декоративни Фигурини Дрвени Минијатури
Пакет:
врежан дрво appliques за мебел
Име:
Дрвени Applique Оркестарот Рамка Ѕид Вратата Резба Decal
5:
резби во дрво decal агол applique
6:
Ретро Гроздобер Unpainted Дрвени Резбани Decal
7:
Агол Applique Рамка За Мебел Дома Ѕид Кабинет Вратата Декоративни
8:
Дрво Applique на Мебел и декорација
9:
Резба Decal Агол
0:
Ретро Гроздобер Unpainted Дрвени Резбани Decal

Најдобри понуди