ААА+квалитетот на 6-8мм нема дупка виножито боја совршен тркалезна форма образован слатководни бисер остриги бисер лабава бисер монистра

ААА+квалитетот на 6-8мм нема дупка виножито боја совршен тркалезна форма образован слатководни бисер остриги

DEN 1596.00
DEN 1680.00
 

Тековен
Количина на стоки


Објектот Спецификација :
Име
ААА+квалитетот на 6-8мм нема дупка виножито боја совршен тркалезна форма образован слатководни бисер остриги бисер лабава бисер монистра
Материјал
Слатководни бисер
Одделение
ААА
Обликот
Тркалезна форма бисер
Боја
Виножито боја
Мушка големина 6-8мм
Ние го продаде по една торба (10 компјутери/боја)

Други карактеристики

Објектот Дијаметар:
6mm to 7mm, 7mm to 8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
LS-PR01
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Совршено Круг
Објектот Тежина:
0.6g/piece
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
daking.qinyi
Бисер Квалитет:
ААА
Монистра:
6-8мм тркалезна Форма
боја:
rawbow боја
Материјал:
слатководни бисер
одделение:
ААА

Најдобри понуди