Нов Брз сува Бадминтон, спортски т кошула , Тениски маици ,Тенис т кошула Машко/Женско ,,Тенис на Маса т кошула 3860AB

Нов Брз сува Бадминтон, спортски т кошула , Тениски маици ,Тенис т кошула Машко/Женско ,,Тенис на Маса т кошула

DEN 622.00
DEN 768.00
 

Тековен
Количина на стоки

Маж или Жена една кошула ,ве Молиме имајте на ум тоа.
1. Сите големина детали се мери со рачно, па би можеле да имаат податоци грешки во 1-2.5 cm;
2. Оние кои се во Азија големината не е Америка или Европа големина
3.Бесплатни печатење една линија на писмото на кошулата.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
NAiMAi
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Краток
Функција:
Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Брзо Сува,Дише,Анти-Pilling
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
Тенис

Најдобри понуди