Ризик Патот Велосипед Планина Вилушка Слушалки Виси Core Јаглерод Вилушка Прошири Сончоглед Цвет Core со Завртка Велосипедизам Велосипед Дел

Ризик Патот Велосипед Планина Вилушка Слушалки Виси Core Јаглерод Вилушка Прошири Сончоглед Цвет Core со Завртка

DEN 176.00
DEN 243.84
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : Ризик
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик + Алуминиумски Легури
Боја : сребрена
Погоден за : пред вилушка со uper крајот надворешниот дијаметар на 28.6 mm ( Алуминиум, челик, титаниум, карбонски влакна се применуваат).
Процес : дијамант knurled, T6 термичка обработка
Проширен Опсег : 22.2-25.4 mm
Пакет : 1*Вилушка Прошири Сончоглед ( матични покрие не inclueded)

Други карактеристики

Бренд Име:
Ризик
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик + Алуминиумски Легури
Висина:
30мм
Создаден Diamete:
22.2-25.4 mm
Надворешен дијаметар:
28.66 mm
Тежина:
approx 40g
Број На Модел На:
HEA022
Големина:
28.6mm
За Вилушка:
со uper крајот надворешниот дијаметар на 28.6 mm
Име:
Вилушка Прошири Сончоглед
Спецификација:
Headset Spacer
категорија:
Слушалки
Процесот:
дијамант knurled, T6 термичка обработка
Стил:
велосипедизам прибор делови

Најдобри понуди