филтер за воздух за Dongfeng Citroen C4L 1.8 OEM: 9806734380 #RK658

филтер за воздух за Dongfeng Citroen C4L 1.8 OEM: 9806734380 RK658

DEN 374.40
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Ширина:
100
Објектот Должина:
439
Земја/Регион на Производство:
Кина
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Другиот Дел Број:
9806734380
Осветленост Дел Број:
C4L
Материјал Тип:
филтер хартија
Објектот Тежина:
0.4
Бренд Име:
SAFIL
Објектот Висина:
55
Производителот Дел Број:
9806734380

Најдобри понуди