Романтични Исклучителна Розова Боја Кристал Кристал Pendant Ѓердан Студ Earring Прилично Булчински Свадба Накит Постави Додатоци

Романтични Исклучителна Розова Боја Кристал Кристал Pendant Ѓердан Студ Earring Прилично Булчински Свадба Накит

DEN 105.00
DEN 161.28
 

Тековен
Количина на стоки


Превозот
1.
Производи Покаже
Накит Нега
Избегнувајте Хемикалии
Избегнувајте Вода Се Избегне Пот Избегне Судир Или Нула Полетување Кога Се Спие Чисти Со Мека Крпа Запечатени Складирање Одделно Складирање
Плаќање
1. Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.ние секогаш сме тука!
3.
Ако вашата вкупна вредност е над $150, ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
hu
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Pinksee
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Круг
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
is_customized:
No
Објектот:
Накит Сетови
Стил:
Романтични
Функција:
ѓердан и обетки
Тип:
пинк накит
клучен збор :
изјава ѓердан
Повод:
Свадба Партија Датира Подарок
Нови:
Јака
дизајн:
жените накит
жешка:
обетки кристал
копче:
Свадба Додатоци

Најдобри понуди