1PCS Мини 5ml Стакло Јасно Преносни Парфем Спреј Шише Празно Парфем Шишиња Refillable Магла Пумпа Парфем Atomizer Патување

1PCS Мини 5ml Стакло Јасно Преносни Парфем Спреј Шише Празно Парфем Шишиња Refillable Магла Пумпа Парфем Atomizer

DEN 20.00
DEN 25.92
 

Тековен
Количина на стоки

Големина на : висок 7cm, широк 1.2 см Капацитет : 5 ML Нето Тежина : 8g/еез Материјал : Стакло Пакет вклучува : 1 * 5 ml парфем шишиња Парфем Празна Шише Тие се одлични за патување, земете ги во теретана, на датум или да ја напуштат еден во вашиот автомобил, или да ја користите како парфем примерок шише. Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем / Aftershave / Шминка Смена во помал сад без да се земе целиот шише со вас на одмор. Едноставно да се рефил во секунди На патување суштински за мажите и жените. Answer : ___________________________ Note : 1. Некои слики изгледа како поголем големина,ве молиме да забележите точниот предмети големина. 2.Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти, мониторот е осветленоста и контрастот, бојата на производи може да биде некое мало различни меѓу нашите фотографии и вистински објектот ќе добиете. Ние го цениме вашето разбирање.

Други карактеристики

Спецификации:
5ML
боја:
Јасно
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
1 * 5 ml perfume bottles,
Број На Модел На:
H11H49

Најдобри понуди