MC4 Соларен Панел Конектори Безжична кабел поврзете 100 Парови MC4 Приклучок за Aux Конектор IP67 1000V DC

MC4 Соларен Панел Конектори Безжична кабел поврзете 100 Парови MC4 Приклучок за Aux Конектор IP67 1000V DC

DEN 3785.00
DEN 4350.72
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели , ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.
Повратни информации :
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Контакт :
1. Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер
3. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор). Времето за испорака е прибл. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност.
MC4 Соларен Панел Wire Кабел Конектори Постави IP67 За Соларна Кабел 2.5mm2, 4mm2, 6mm2
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : PC/PA+бакар, сребро позлатен
Боја : црна, како слика покажува
Детали големина : како слика покажува
Номинална Струја : 16 A (2. Јас ќе го стори истото за вас. Но, превозот цената и осигурување не се враќа. EMS изразат испорака обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до.5mm2, 4mm2, 6mm2 (14 AWG, 12 AWG, 10 AWG)
Температурата Опсег : -40℃~+ 105℃
Заштита Класа : II Класа. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.
Враќање :
1. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации . Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или друг проблем, кои се во надлежност на превозот услуга.

Други карактеристики

Број На Модел На:
MC4

Најдобри понуди