Моден Срцето Силикон Mouse Pad Јасно Wristband Подлога За Десктоп Компјутер Mousepad Тастатура Поддршка Перница Зглоб Перница Почива

Моден Срцето Силикон Mouse Pad Јасно Wristband Подлога За Десктоп Компјутер Mousepad Тастатура Поддршка Перница

DEN 172.00
DEN 191.52
 

Тековен
Количина на стоки

Енергична, полн крварат, полна боја за печатење.Глувчето Не Се Вклучени
Испорака
1.
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!
Руски пријател напомена : ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред.Ве молиме да се биде внимателен во врска со e-mail адреса, во случај на било unecessary грешка
3 .
Политика На Враќање
1.
Повратни информации
1.
Услуга На Клиентите
Ако имате било пребарување или незадоволство, ве Молиме контактирајте со нас за прв реши, ние ќе ви одговори во рок од 12-48 часа. Забелешка : ве Молиме земете предвид не постои следење на број кога цел испратено од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,ве молиме да не грижете се во оваа situaiton, ние ќе ја заштити вашата нарачка до вас добиле.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.Превозот и предавање на полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping. Antiskid Гума Дното
3. Ако треба цел со достапните следење на број,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или e Packet. Правоаголникот Mouse Pad за Високи Перформанси.Добредојдовте на Продавница! Ние ќе се обидеме нашето најдобро за вас! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме за разбирањето!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или загриженост во врска со вашата нарачка, ве молиме слободно да ни e-mail.(прв средината и презиме )
Фото Шоу
Карактеристики
1.Бидејќи осветлување проблеми,објекти и pircutres ќе бидат малку различни, но ние ќе се обидеме потрудиме да се направи во реалниот,ве молиме да се разбере.
Ве молиме контактирајте со нас за резолуции пред да замине негативни повратни информации, ние се стремиме да обезбедиме најголема услуга и донесувањето на највисоко задоволство на сите наши клиенти. Ние се залагаме за одлични услуги на клиентите за секоја цел. Ве молиме НЕ го напушти Неутрални или Негативни, без да ни се јавите во прв план.Стоките ќе бидат обично се испрати во рамките на 72hours (3business ден) по уплатата се примени, зависи акции и количество нареди
2. Красат вашата маса дома и во канцеларија со кориснички mousepad
4.

Други карактеристики

Големина:
S
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
LQ0000
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Бренд Име:
MaiYaCa
Стил:
mouse pad
боја:
Како слика покажува
Големина:
11x7.5x2cm
Дебелина:
2cm
Капацитет на производство:
Најмалку 5000 парчиња секој ден
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди