beibehang Сопствена позадина мурали Било која големина фото HD коњи пејзаж вода дневна соба и спалната соба софа во позадина ѕид позадина

beibehang Сопствена позадина мурали Било која големина фото HD коњи пејзаж вода дневна соба и спалната соба

DEN 726.00
DEN 1344.00
 

Тековен
Количина на стоки

Зошто е тоа добро, пред купување? Ви благодариме! Позадина на грбот без лепак или во прав паста, ова не е само-лепило позадина. Пред да се купи некој производ, треба да се знаат сите детали. Ова не е целата позадина на сликата.
Данок : "Ние не сноси никаква царина Топло потсетување : Поради светлина, display settings и други фактори, може да доведе до мала разлика помеѓу сликата и вид на боја, ве молиме погледнете ги деталите за детали, конечната боја на стоката во вид преовладуваат Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Всушност, вие може да го добиете она што го сакате.
Купувачот треба да се прочита :
Wallpaper цена : $ / метар квадратен. · 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот . Ние не сме одговорни за било тарифи, но обично ние може да го прогласам за пониска вредност да ви помогне да се намали, па дури и не доход.

Други карактеристики

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
27029236

Најдобри понуди