HeyModel 85cm Човечкото тело торзото модел со 17 различни делови на екранот

HeyModel 85cm Човечкото тело торзото модел со 17 различни делови на екранот

DEN 17568.00
 

Тековен
Количина на стоки


Информации за производот и Карактеристики :
1. Материјал : ПВЦ, Имитација на човечкото тело структура.
2. Материјал : не ' Рѓосувачки челик мувла, компонента и издржливи.
За Hey Model :
Hey Model Медицинска Техника Група е основана во 1993 година. Во моментов, маркетинг центар во Шангај опфаќа 1500 метри квадратни и производство база во високо-технолошки развој област дури и опфаќа повеќе од десет илјади квадратни метри. Heymodel разви до високо-технолошки претпријатија со нејзиното сопствено истражување и развој, производство, продажба и сервисирање на системот.
Hey Model производ опфаќа 9 серија а повеќе од 1000 видови, на пример : медицински итен случај, дијагноза, клиника, медицински сестри, жената и детето, анатомија, традиционалната Кинеска медицина, stomatology и примерок дел.Бидејќи Меѓународните Трговски Оддел основана во 2005 година, производи се извезуваат во речиси 80 земји и региони, и во неколку наврати го освои понудата на Обединетите Нации.
Hey Model е призната од страна на меѓународниот пазар и го освои чест за Кина. Ние би сакале да соработуваме со стари и нови пријатели дома и во странство да се развие рака во рака. Ние ќе се направи сите напори да им служи на медицинска едукација и да се направи повеќе исклучителен придонес за здравјето на човекот.

Други карактеристики

Бренд Име:
heymodel
Напон:
110v
Број На Модел На:
HM-02106
Име:
85cm тело торзото модел 17 делови
Модел:
HM-02106
Големина:
1
Материјал:
ПВЦ
Пакет:
кориснички
Нето тежина:
11kgr

Најдобри понуди