10PCS SMD 7808 78M08 ДА-252 L78M08CDT L78M08 три нови оригинални бесплатен превозот

10PCS SMD 7808 78M08 ДА-252 L78M08CDT L78M08 три нови оригинални бесплатен превозот

DEN 63.84
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница!
Ние обезбедуваме ниска цена и со висок квалитет на производите и повеќето задоволително услуги
Ако ви треба за да купите голем број на производи, ве молиме контактирајте со нас, цената може да се даде на најниска цена, ајде да се среќни заедно
Ние продаваме електронски компоненти, вклучувајќи кондензатори, отпорници, transistors, спојување, приклучоци, приклучоци, М3 бакар колумна, транзистори, LED светилка, сензор, модул, топлина shrinkable цевка, реле, dupont школка, dupont игла, регулатор на напон, IC, мост rectifier, засилувач, potentiometer, dupont линија, inductance, магнетни лежишта, тешко е да се најде на друго место.
Нашите нови производи се префрлиле во ред.
Ве молиме да се соберат нашите продавници и ние ќе има некои неправилни промоции.
1. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања!
2. ако сте Задоволни,ве молиме оставете 5 ѕвезда повратни информации за нас,ви благодариме!

Други карактеристики

Бренд Име:
HJXRHGAL
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
78m08
is_customized:
Yes
Примена:
Меѓународниот стандард
Пакет:
ДА-252

Најдобри понуди