АЊО проектот за модернизација на образованието-S5 проектот за модернизација на образованието-S52 проектот за модернизација на образованието-Х5 проектот за модерниз?

АЊО проектот за модернизација на образованието-S5 проектот за модернизација на образованието-S52 проектот за

DEN 1322.00
DEN 1392.00
 

Тековен
Количина на стоки

Проектор светилки се категоризираат како или метал halide светилки или ултра-висок притисок меркур пареа светилки. Проектори кои се користат почесто или се изложени на загадувачи на животната средина се со поголема веројатност да покажуваат намалување во светилка живот.~Сабота
9 : 00сум~21 : 00pm
Недела Затворени
Сите наредби ставен на неделата или празници ќе биде предаден од следниот ден кога добивање на врати на работа. Колку часа ќе ми проектор светилка работа?
Само како и секој вообичаено сијалица ќе се користи и за други цели, проектор светилки се очекува работното време, наречен светилка живот. Она што е проектор ламба?
Технички опис на модерна проектор сијалица е дека тоа е ултра-висок притисок меркур пареа ЛАК светилка., како и проектор додатоци како LCD Панел, Далечински управувач, DMD,итн. Ако итна, тоа е подобро да се избере побрзо спонзор како DHL или FEDEX. Сите ние навистина го цениме тоа.
За Плаќање
Сите големи плаќање на Aliexpress се достапни во мојата продавница, ве молиме одвојте време да имаат убав шопинг тука!
За Нас
U-Осветлување, поделба на АЊО Светилки е специјализирана во електронски производи од 2003 година.
Ве молиме да се земе еден миг да се погледне во вашиот постоечки домување и да видиме како едноставна инсталација е.
Сите што ви треба е едноставна шрафцигер со цел да се инсталирате на вашиот голи проектор светилка во вашиот постоечки домување во рамките минути. Светилка е стапка на успех е врз основа на статистички бел крива, така што поголемиот дел од (но не сите) светилки ќе се сретне со светилка живот часа наведени. Откако цел добива превезува, на е-мејл известување ќе бидат испратени до вас
3.
За Враќање
1. Philips е заштитна марка на име "UHP светилка" за нивните проектор светилки
2. Оваа вредност е изразена во број на часови - обично 1. Ние сме во можност да ви понуди голем бренд проектор сијалици, ламби додатоци како крушка, домување,режач,итн.
За Повратни Информации
Ако сте satisftied со нашите производи и услуги, ве молиме да се земе уште една секунда за да ни остави 5-ѕвезда повратни информации. Сите Царински или даноци не се опфатени во, кои ќе бидат одговорни од Vendee.

Други карактеристики

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
ELPLP41
Тип:
Компатибилен Проектор Светилка со Домување
Состојба:
Бренд Нови

Најдобри понуди